test SID Scientific Information Database
جهاد دانشگاهی واحد استان گلستان back
close

تاریخچه: جهاد دانشگاهی استان گلستان با حضور مسئولین استانی و کشوری در بهمن ماه 1388 افتتاح و فعالیت خود را در سه حوزه‌ی آموزشی، پژوهشی و فرهنگی آغاز نمود. مراسم افتتاحیه‌ی جهاد دانشگاهی با حضور استاندار محترم استان و مسئولین استانی و دفتر مرکزی جهاد دانشگاهی انجام شد. ساختمان اداری جهاد دانشگاهی گلستان (دو طبقه) در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان واقع می باشد. در بدو تاسیس جهاد دانشگاهی، استانداری استان گلستان مبلغ 600.000.000 ریال تجهیزات اداری در اختیار این نهاد قرار داده‌است. که در حوزه‌ی یاد شده طی سال‌های 89 و 90 ریاست واحد طی رایزنی‌های به عمل آمده با دستگاه‌های اجرایی از جمله استانداری موفق به دریافت آن گردید. از آنجایی‌که تمامی دستگاه‌های دولتی در استان گلستان در یک سایت اداری مستقر هستند، زمینی به متراژ 500 متر مربع به ارزش ریالی 1 میلیارد ریال تحویل این نهاد گردیده است. هم اکنون زمین مورد نظر با توافقات به عمل آمده جهت احداث مرکز علمی کاربردی به 2500 متر مربع تبدیل شده است.

توانمندی ها: اطلاعاتی موجود نمی باشد

آدرس: گرگان-خيابان شهيد بهشتي - دانشگاه علوم كشاورزي و منابع طبيعي گرگان - ساختمان جهاددانشگاهي - صندوق پستي 1116-49175

شماره تماس: 2245572-0171

فکس: 2251767-0171

نشانی الکترونیکی: sec.gs@acecr.ac.ir

تارگاه:

نام: صادق

نام خانوادگی: سلمانپور

رشته تحصیلی: شیمی

مقطع تحصیلی: كارشناسی ارشد

سمت: رئیس

نام: محسن

نام خانوادگی: قلی پور

رشته تحصیلی: زمین شناسی گرایش اقتصادی

مقطع تحصیلی: كارشناسی ارشد

سمت: معاون پژوهشی

مقالات:
  اطلاعاتی موجود نمی باشد
طرح های پژوهشی و پایان نامه های مورد حمایت
 • ارائه‌ی الگوها و درآمد‌های پایدار روستایی
 • تحلیل عملکرد دهیاری‌ها در فرایند توسعه‌ی روستائی با نگرش بر موانع مشارکت عملی روستائیان در اداره‌ی امور روستاها
 • تحلیل و بررسی نقش فن‌آوری اطلاعات در توسعه‌ی روستایی
 • طرح تهیه و تدوین سند توسعه اشتغال و سرمایه گذاری استان گلستان
 • بررسی و تحلیل فرآیند مطالعه و تهیه‌ی طرح‌های هادی روستایی و ارزیابی مطلوبیت طرح‌های تصویبی در استان گلستان
همایشها:
 • کارگاهی دو روزه تحت عنوان گیاه درمانی و گیاهان دارویی در بهمن ماه 1389 برای دانشجویان کشاورزی و دیگر فراگیران غلاقه‌مند برگزار گردید. سمینار گیاه درمانی و گیاهان دارویی با همکاری معاونت فناوری و تحقیقات دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی گلستان و جهاد دانشگاهی با 5/8 امتیاز و کنفرانس نانو تکنولوژی با 4 امتیاز بازآموزی با گروه‌های هدف جامعه‌ی پزشکی برگزار گردید.
 • کنفرانس نانو تکنولوژی: برگزار کنندگان: معاونت فناوری و تحقیقات دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی گلستان و جهاددانشگاهی واحد گلستان -زمان برگزاری: 12 اسفند 1389
 • نخستین همایش بین‌المللی آتش سوزی در عرصه های منابع طبیعی در تاریخ 2 الی 4 آبان ماه 1390 در استان گلستان برگزار گردید، که در این همایش بین المللی جهاد دانشگاهی استان گلستان مسئولیت کمیته نمایشگاه را به عهده داشت
 • کارگاه هم اندیشی دو روزه‌ای مورخ 11 و 12 اسفند 1389 تحت عنوان «روش‌های نوین پیشگیری و مقابله با حریق جنگل و احیاء پس از آتش سوزی» و سمینار یک روزه‌ای در تاریخ 31/1/1390 تحت عنوان (بررسی آتش‌سوزی در عرصه‌های منابع طبیعی «پیشگیری، اطفاء و احیاء»
  اطلاعاتی موجود نمی باشد